BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Shtune, 25 Tetor 2014
Agjensi udhetimi
Lufthansa
Lufthansa ofron lidhje ditore nga Tirana International Airport per ne te gjithe Europen dhe shume destinacione te botes.
Blv :Deshmoret e Kombit (Hotel Rogner ) , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 50 29 ]   [ fax: +355 4 223 50 26 ]   [ Email: ]   [ http://www.lufthansa.com ]
R&M Agency
Ne agjencine R&M do te gjeni ofertat me te mira ne tregun turisitik, bileta avioni per ne te gjithe boten, exchange, money gram, me kurse kembimi preferenciale.
Rruga: George W. Bush. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 227 41 83 ]   [ fax: ]   [ Email: m.agency@hotmail.com ]   [ http://www.rm-agency.al ]
SAVA TOURS
Sava Tours lider ne tregun shqiptar.
Rruga ; Brigada e VIII-te, pallatet Pinguli, Nr 2, Kati 2,(prane NBG Bank), Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 224 67 30 / +355 4 224 47 99 ]   [ fax: +355 4 224 67 58 ]   [ Email: info@savatours.com ]   [ http://www.savatours.com ]
SCANDERBEG AIR
Scanderbeg Air eshte e vetmja kompani qe ofron fluturime direkte nga New York per Tirane dhe Prishtine.Scanderbeg Air ka si qellim kryesor te ofroje fluturime direkte nga SHBA per Tirane dhe Prishtine gjate gjithe vitit. Ne kemi nje mision per te plotesuar: Te ofrojme siguri, shpejtesi, besueshmeri dhe sherbim profesional.
1629 Bath Ave Brooklyn NY 11214, New York, Usa
[ Tel: +1 347 462 3615 ]   [ fax: +1 347 462 3620 ]   [ Email: info@scanderbegair.com ]   [ http://www.scanderbegair.com ]
TURKISH AIRLINES
Me Turkish Airlines nga Tirana ne te gjithe boten. Kompania jone ofron siguri, shpejtesi, komoditet.
Sheshi Wilson, Pallati i ri, Kati i 3-te, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 224 09 65 / +355 4 225 84 59 ]   [ fax: +355 4 224 09 65 ]   [ Email: tkkamgsa@icc-al.org ]   [ http://www.thy.com/ ]
UNION TRAVEL CO
Anetare e International Air Transport Association - IATA dhe e Albanian Association of Travel Agencies AATA, me stafin e saj te kualifikuar dhe ne bashkepunim me 64 filialet e saj ne te gjitha qytetet kryesore te Shqiperise si edhe me tour-operatore te huaj.
Rruga: Mine Peza Nr. 2, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 225 65 59/ +355 4 223 34 19 ]   [ fax: +355 4 223 33 73 ]   [ Email: info@uniontravel.com.al ]   [ http://www.uniontravel.com.al/ ]
Explorer Travel & Tours
Explorer Travel & Tours. Bileta Avioni Trageti Autobusi +Paketa Turistike per sezonin Dimeror per te gjitha Vendet e Botes. Siguracione Shendeti Makinash. Transferta Parash MoneyGram.
Rruga e Durresit,Pallati 220.Perballe Bllokut te Ambasadave , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 222 43 03/+355 69 23 67 151/ 69 32 45 882 ]   [ fax: +355 4 222 43 03 ]   [ Email: explor_rr.durresit@hotmail.com/explor_travel@yahoo.it ]   [ http://www.explorertravel-al.com ]
ADRIA AIRWAYS ALBANIA
Nga Tirana ne Ljubljane dhe ne te gjithe kryeqytetet e Europes.
Galeria Etc Kati 2. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 227 46 66 ]   [ fax: +355 4 227 26 66 ]   [ Email: info@adriaalbania.com ]   [ http://www.adria.si ]
AEGEAN AIRLINES
Nga Tirana ne Athine me nje komoditet dhe cmim si asnjehere tjeter.
Galeria ETC (kati 2), Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 225 80 62 ]   [ fax: +355 4 227 26 66 ]   [ Email: info@aegeanalbania.com ]   [ http://www.aegeanair.com/ ]
Alban Travel
Deshironi Te beni Pushime Familjare apo Muaj Mjalti? Keni per te festuar nje pervjetor a ditelindje? Keni ardhur ne vendin e duhur! Ne Organizojme Udhetime individuale dhe ne Grupe brenda dhe jashte vendit me cmime te arsyeshme dhe fantastike.
Rruga: Sami Frasheri (afer Pro Kredit Bank), Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 29 31 ]   [ fax: +355 4 224 34 77 ]   [ Email: contact@albantravel.al ]   [ http://www.albantravel.al ]
Shko ne

HOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al