BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Shtune, 25 Tetor 2014
Argjendari, Ore, Bizhuteri
GJIKONDI JEWERLY & WATCHES
GJIKONDI JEWERLY & WATCHES ju ofron prodhime te cilesise se larte te markave te njohura Rosato, Comete, Fa Cad'oro, dhe te orave prestigjioze si Raymond Weil, Longines, Movado, Time Force, Chronotech, Fossil, DKNY, Cavalli etj. Ju Mirepresim!
BLV Zogu i I (Perballe Maternitetit) / Adresa 2: Aeroporti Nene Tereza, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 53 49 ]   [ fax: +355 4 223 53 49 ]   [ Email: agron_gjikondi@yahoo.com ]   [ http://www.argjendari-gjikondi.com ]
LA SWISS
Koleksion unik oresh te firmave zviceriane Breitling,Audemars Piguet, Oris, Faconnable,Carl F. Bucherer, Parmigiani etj. Ora klasike dhe sportive ne sherbim te shijes dhe intimitetit.
European Trade Center (Etc) Kati 1. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 49 68 ]   [ fax: ]   [ Email: info@laswisstirana.com ]   [ http://www.laswisstirana.com/ ]
VERDE WATCH & JEWERLY
Ne dyqanet tona do te gjeni marka prestigjiose Festina,Movado,Edox, Sector. Gjithashtu do te gjeni dhe bizhuteri te cilesise se larte.
Adresat : European Trade Center (Etc) , Rruga Deshmoret e 4 Shkurtit (ne hyrje te ish bllokut),QTU,City Park., Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 78 15 ]   [ fax: ]   [ Email: verde@abcom.al ]   [ ]
Fa Cad'oro
Me se fundi edhe ne Shqiperi hapet Fa Cad'oro, nje nga lideret e bizhuterive ne Europe.
Autostrada Tirane - Durres City Park, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 53 49 ]   [ fax: ]   [ Email: agron_gjikondi@yahoo.com ]   [ http://www.facadoro.com/ ]
Luma Fashion
Luma u themelua ne vitin 1991.Nga kjo kohe merremi me dekorime shtepiake,bizhuteri dhe suvenire.Duke vazhduar me suksesin e tyre kemi hapur pika shitje ne Ferizaj dhe Prishtine.Luma Fashion aplikon edhe shitje me shumice ne magazinat tona ne Ferizaj.
Magjistralja Prishtine - Ferizaj, Prishtine, Kosove
[ Tel: +377 44 109 999/ +386 49 109 999 ]   [ fax: ]   [ Email: lumafashion_@hotmail.com ]   [ http://www.lumafashion.com ]
ROMANSON
Ketu do te gjeni te gjitha shumellojshmerite te orave te firmes se njohur Romanson. Vizitoni faqen tone te internetit per te zgjedhur oren tuaj ideale
European Trade Center (Etc) , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 18 51 ]   [ fax: ]   [ Email: office@romanson.info ]   [ http://www.romanson.info/ ]
TIRANA ORA
Koleksion unik oresh te firmave zviceriane Breitling,Audemars Piguet, Oris, Faconnable,Carl F. Bucherer, Parmigiani etj. Ora klasike dhe sportive ne sherbim te shijes dhe intimitetit.
Blv: Deshmoret e Kombit (Kullat binjake), Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 228 03 11 ]   [ fax: +355 4 228 03 12 ]   [ Email: info@tiranaora.com ]   [ http://www.tiranaora.com ]
Shko ne

HOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al