BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Hene, 20 Tetor 2014
Ushqimi, Shija
RESTORANT PICERI VERONA
Do te gjeni kuzhinen dhe picen e vertete italiane. Ne jemi Verona e vogel e Shqiperise. Ju ftojme dhe ju mirepresim te gjitheve!
Rruga:Ali Demi, pas Drejtorise se Pergjithshme te Policise, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 238 20 94 ]   [ fax: ]   [ Email: restorant.verona@gmail.com ]   [ http://restorant.verona.googlepages.com ]
RESTORANT ROZAFA
Rozafa me dy restorantet e saj ne qender te Tiranes dallohet per cilesine dhe sherbimin e larte. Kjo ka bere qe te jene nga restorantet me te frekuentuara te Tiranes.
Rruga; Luigj Gurakuqi (prane ish kinema Partizanit) , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 91 14/+355 4 222 27 86 ]   [ fax: +355 4 225 87 05 ]   [ Email: info@rozafa.al ]   [ http://www.rozafa.al/ ]
ROZAFA FISH
Rozafa Fish lider ne industrine e peshkimit ne Shqiperi dhe me gjere. Me stabilimentet e perpunimit te produkteve te detit, kompania ka rritur cilesine ne kete fushe, duke i sherbyer konsumatoreve vetem me produkte te fresketa.
Rruga Luigj Gurakuqi nr. 89, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 91 14/+355 4 222 27 86 ]   [ fax: +355 4 225 87 05 ]   [ Email: info@rozafa.al ]   [ http://www.rozafa.al ]
SOFRA E ARIUT
Cdo kush nga ju mund te enderroje per ajrin e paster te pyllit, aromen e luleve, shushurimen e ujit qe rrjedh neper gure, levizjen e kafsheve te egra dhe nje dreke te kendshme.
Tek Kodrat E Liqenit (Prane Ballatit Te Brigadave) , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 237 29 04 ]   [ fax: ]   [ Email: info@sofraeariut.com ]   [ http://www.sofraeariut.com/ ]
Uji Glina
Ajo cka e ben te dallueshem ujin Glina nga ujrat e tjere jane vetite kurative.Ne baze te studimeve qe jane bere ne shume laboratore te njohur rezulton se Glina eshte nje nder ujrat minerale me te vecanta qe egzistojne sot ne bote, si persa i perketvetive fiziko-kimike ashtu dhe vlerave kurative.
Blv: Deshmoret e Kombit (Kullat binjake), Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 224 19 62 ]   [ fax: +355 4 223 09 01 ]   [ Email: alglina@albmail.com ]   [ http://www.glina.com ]
Uji Tepelena
TEPELENE,mrekullia e nje uji te dashur dhe te kthjellet Uji Tepelene kalon nepermjet shkembinjsh, pershkon lugina te heshtura dhe rrjedh tek ne me kthjelltesine e tij te paprekur.
Rruga KombetareTepelene- Gjirokaster, Tepelene, Shqiperi
[ Tel: +355 814 22120 ]   [ fax: +355 814 220 79 ]   [ Email: info@acquatepelene.com ]   [ http://www.acquatepelene.com ]
Uji Trebeshina
Uji Trebeshina eshte nje produkt i garantuar per nga cilesia e tij.Teknologjia plotesisht e automatizuar dhe bashkekohore ka krijuar nje nga stabilimentet me cilesine me te mire ne vendin tone.
Zona Turistike Kelcyre, Permet, Shqiperi
[ Tel: +355 875 244 65 /355 69 20 67 020 ]   [ fax: +355 875 244 66 ]   [ Email: info@trebeshina.al ]   [ http://www.trebeshina.al ]
Uka Komerc
Uka Komerc eshte sinonim i 100% te produkteve te shendetshme dhe natyrale.Vlerat te cilat i ruajme gjithashtu me paketime moderne te produkteve tona, duke u kujdesur per vlerat familjare te , shoqerise , mikpritjes dhe familjes.
Rruga:Ljubin,Lubin-Saraj , Shkup, Maqedoni
[ Tel: +389 2 205 73 00/+389 2 205 77 00 ]   [ fax: +389 2 205 78 00 ]   [ Email: info@ukakomerc.com.mk ]   [ http://www.ukakomerc.com.mk ]
Vila Logoreci
Nderthurja e guzhines tradicionale ballkanase me ate italiane,stili dhe sharmi i ambientit, e kane bere restorantin tone nje nga vendet me te preferuara te Tiranes.
Rruga:Lek Dukagjini, Nr 9., Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 224 71 90 ]   [ fax: +355 224 71 90 ]   [ Email: restorantlogoreci@yahoo.com ]   [ http://villa.logoreci.com ]
Shko neHOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al