BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Hene, 20 Tetor 2014
Makina
FERLUT
Jepini vlere dhe siguri makines tuaj, kurseni me teper duke blere cilesi.
Rruga e Durresit Lagja 61. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 222 72 88 ]   [ fax: +355 4 222 72 88 ]   [ Email: ferlut@abissnet.com.al ]   [ http://www.ferlut.com/ ]
Noshi rent a car
MAKINA NGA 19 EURO / DITA!!! Cmimet me te Lira ne tregun Shqiptar per makina te reja. Makina Automatike dhe Manuale. E gjithe flota e paisur me A/C, Airbags, ABS, CD/MP3 Players etj. Facebook: NOSHI Rent A Car
Rruga e Durresit nr 79 (prane ambasadave) ,Rr. Deshmoret e 4 Shkurtit, Nr. 11(Prane Librit Universitar),Aeroporti Nene Tereza, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 240 03 00 /+355 69 40 22 000 ]   [ fax: ]   [ Email: info@noshi.al ]   [ http://www.noshi.al ]
TOYOTA TIRANA
Distributor zyrtar i Toyota-s ne Shqiperi. Shitje makinash te reja, me kredi dhe leasing me kilometrazh 0. Pjese origjinale Toyota.
Autostrada Tirane-Durres Km. 18, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 057 580 624 / 068 20 49 391 ]   [ fax: +355 057 580 624 ]   [ Email: info@toyota.com.al ]   [ http://www.toyota.com.al ]
ALBANIAN LIMOUSINE
Albanian Limousine eshte kompania e pare elite ne sherbimin limo. Sherbimet tona perfshijne dasma, pervjetore, datelindje, koncerte, evenimente sportive etj. Jemi ne dispozicionin tuaj 24 ore ne 24.
Zayed Business Center, , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 223 00 00 / 068 40 02 007 ]   [ fax: ]   [ Email: comments@albanianlimo.com ]   [ http://www.albanianlimo.com/ ]
Albarent
Ne vijme per te sjelle ne treg nje standard te ri. Jo vetem automjetet me te mira e me te reja, por edhe nje sherbim me fleksibel per klientin, me te shpejte, me praktik.
Rruga: ISMAIL QEMALI, PALL. 34, K. 1, HYRJA 1, SUITA 1, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 76 60 / +355 68 20 42 211 ]   [ fax: +355 4 226 76 60 ]   [ Email: mainoffice@albarent.al ]   [ http://www.albarent.al/ ]
ANAS Sh.p.k.
Distributor ekskluziv i Fiat Auto ne Shqiperi. Ofron gamen e automjeteve qe disponohen ne grupin Fiat auto Torino. cmime konkuruese, shitje me kredi dhe leasing. Garanci 2 vjecare pa limit kilometrash.
Rruga Durresit, Nr. 61 Laprake. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 222 78 88 ]   [ fax: +355 4 224 65 11 ]   [ Email: anasfiat@gmail.com ]   [ http://www.fiat.com.al ]
ARTINEL
Perfaqesuesi ekskluziv i Suzuki-t ne Shqiperi. Te gjitha modelet me te reja me opsione te deshiruara. Mundesi blerje me kredi dhe leasing. Servis i specializuar dhe nje staf i kualifikuar ne sherbimin tuaj.
Vore, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 47 800 551 ]   [ fax: +355 47 800 554 ]   [ Email: suzuki@artinel.al ]   [ http://www.artinel.al ]
ARTINEL
Distributor zyrtar i Kia Motors.Shitje automjetesh te reja dhe te perdorura me garanci. Personel i specializuar dhe i trajnuar jashte vendit. servis me paisjet me moderne.
Vore, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 47 800 551 ]   [ fax: +355 47 800 554 ]   [ Email: info@artinel95.com ]   [ http://www.artinel.al ]
ARTINEL
Geely, kompania e pare dhe e vetme kineze per prodhimin e automjeteve. Teknologji motorike japoneze.
Vore. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 47 800 551 ]   [ fax: +355 47 800 554 ]   [ Email: info@artinel95.com ]   [ http://www.artinel.al ]
ARTINEL
Distributor ekskluziv i Ssangyoung Motor. Shitje automjetesh te reja dhe te perdorura me garanci.
Vore. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 47 800 551 ]   [ fax: +355 47 800 554 ]   [ Email: info@artinel95.com ]   [ http://www.artinel.al ]
Shko neHOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al