BULEVARD.AL
  • BULEVARD.AL
E Merkure, 16 Prill 2014
Shendeti & Forma


Klinika e Syve Evropiane
Sapo hapet deren drejt nje jete me te shendetshme, me te qarte e me me shume ngjyra. Dr Kastriot Borici dhe ekipi i tij profesional jane te gatshem te ndryshojne jeten tuaj. Dr Borici ka nje eksperience disa vjecare operacionesh e nderhyrjesh me pajisje lazer, lazer excimer dhe wavefront ne Tirane dhe Stamboll. Nese desheroni te njiheni nga afer me fjalen e fundit te teknologjise, ju rekomandojme te vizitoni me kujdes faqen tone te Internetit, ose te na vizitoni ne Kliniken tone.
Rruga: Komuna e Parisit, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 232 29 33/+355 68 27 68 008 ]   [ fax: ]   [ Email: info@laser-al.com ]   [ http://www.laser-al.com/ ]
OPTIKA ZEISS
Tek Optika Zeiss do te gjeni cilesine e markes gjermane Carl Zeiss , me mbi 60 lloje te ndryshme lentesh optike, qe plotesojne standartet me te larta boterore. Kontrroll i specializuar dhe i kompjuterizuar i syve nga okuliste me pervoje.
Rruga:Sami Frasheri (perballe piceri Juveniljes), Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 224 31 43 / +355 69 20 90 567 ]   [ fax: +355 4 223 30 52 ]   [ Email: ]   [ http://www.zeiss.com/ ]
OPTIKA PLUS
Optika plus me nje eksperience disa vjecare ofron sherbime me cilesi te larte.Ne kete klinike dr. shkencave Veli Tagani ofron diagnostikim dhe korigjim te sakte te anomalive te syve. Trajtim konservativ i pathologjive.
Rruga:George W. Bush. , Tirane, Shqiperi
[ Tel: ++ 355 4 224 57 97 ]   [ fax: ]   [ Email: optikaplus@hotmail.com ]   [ http://www.optikaplus.al ]
SPITALI AMERIKAN
Ne ditet e para te 2007 Balkan Alliance, sot Spitali Amerikan, hapi dyert me nje premtim ambicioz dhe nje pergjegjesi te madhe: tu sillte pacienteve shqiptare ate cka ata meritonin, ate cka shpesh kerkonin jashte kufijve te Shqiperise, ate qe mjekesia shqiptare, me gjithe talentin e perkushtimin e mjekeve, ne mungese te kushteve dhe teknologjise nuk ua kishte ofruar: diagnostikimin dhe trajtimin me standardet me te larta te mjekesise moderne.
Prane spitalit ushtarak ne Laprake., Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 235 75 35 ]   [ fax: ]   [ Email: ]   [ http://www.spitaliamerikan.com/ ]
DNS-Medikal
DNS - Medikal eshte zgjidhja juaj e persosur per pajisje mjekesore dhe materiale konsumi per klinika mjekesore dhe vecanerisht per imazheri. Ne ofrojme pajisje Ultrasound (ECHO) Portative dhe Staconare me cmime teper te leverdisshme dhe ne gjendje te persosur teknike si dhe sigurojme suport te vazhdueshem per te ruajtur parametrat e tyre teknike dhe sigurojme materialet e tyre te konsumit, si xhel, leter printerash te llojeve dhe cilesive te ndryshme. Pajisjet tona vijne nga Gjermania dhe jane te certefikuara, me sherbime teknike te kryera periodikisht nga perfaqesite e markave perkatese. Tek ne do te gjeni gjithashtu pajisje te tjera mjekesore sipas nevojave te klinikes tuaj.
, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 236 4478 ]   [ fax: ]   [ Email: info@dns-medikal.al ]   [ http://www.dns-medikal.al ]
Estetik Dea
Estetik Dea ju ofron rikonstruksion dhe dekorim artistik te thonjve, manikyr, pedikyr estetik dhe kurativ. Depilim, masazh linfodrenant dhe relaksues, trajtime anticelulit dhe tonifikues me balte etj. Ketu harmonia takohet me stilin klasik dhe modern.
Rr Hoxha Tahsim mbi parukeri Frida, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 234 39 16 / +355 69 20 38873 ]   [ fax: ]   [ Email: Info@estetikdea.com ]   [ http://www.estetikdea.com ]
J&K Farma
Firme Farmaceutike Shqiptare me partner Gjerman, nder me te suksesshmet ne Europe. Vitamina dhe suplemente te rendesishme per trupin dhe shendetin tone.
Rruga: Ylbere Bylykbashi 19/1 , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 68 20 555 19 ]   [ fax: ]   [ Email: ]   [ ]
Joel Spa & Beauty
Kujdesuni per trupin dhe shpirtin tuaj. Ketu ju ofrohet nje mozaik masazhesh, trajtime fytyre, sherbime bukurie, fizioterapi, joga etj. Ofrohet gjithashtu paketa week-en, paketa ditore, paketa mujore dhe vecanerisht pakete anetaresimi vjetor.
Rr Elbasanit pallati i verdhe perballe disko Calvin, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 234 79 79 /+355 68 20 53 420 ]   [ fax: ]   [ Email: joyel@joyel-spa.com ]   [ http://www.joyel-spa.com ]
Kiss Dent
Qendra Dentare KISS DENT bashke me laboratorin eshte e vetmja ne Shqiperi e certifikuar nga ISO 9001 - 2000,me standarte europiane
Prapa akademise se arteve, prane gardes,tek Tirana Bank,, Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 12 46 ]   [ fax: ]   [ Email: info@kissdent.com ]   [ http://www.kissdent.com ]
KLARIS SINANI
Shendeti juaj fillon ketu... Laborator klinik, biokimik, hormonal, bakterologjik.
Rruga: George Bush (Prane Kinema Partizanit Tek Tuneli) , Tirane, Shqiperi
[ Tel: +355 4 226 40 90 / 234 04 59 ]   [ fax: ]   [ Email: asinani@icc-al.org ]   [ ]
Shko ne

HOME KUSH JEMI SHERBIME KONTAKT TE DREJTAT DHE PRIVATESIA
bulevard.al